Haber

Başkan Muhittin Böcek, Depremzedelerin Taleplerine Cevap Vermedi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, deprem bölgesi olan Gaziantep’in Nurdağı ilçesine yaptığı ziyarette kendisinden tablet isteyen öğrencilerin talebini de yanıtsız bırakmadı. Lider Böcek, öğrencilere eğitimleri için tabletler gönderdi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, deprem bölgesi Gaziantep’te vatandaşlarını yalnız bırakmıyor. Gaziantep Nurdağı’nda kurduğu uyum merkezinde depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalarını sürdüren Antalya Büyükşehir Belediyesi, okullarının kapalı olması nedeniyle derslerden geri kaldığını söyleyen öğrencilere tablet gönderdi.

TESLİM EDİLEN TABLETLER

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Yaygın Eğitim Şube Müdürü Hürdoğan Arslan, talepte bulunan öğrencilere tabletleri teslim etti. Muhittin Böcek Önder’in selamlarını ileten Arslan, öğrencilere “Derslerinize çok iyi çalışın. Çok iyi yerlere gelin” mesajını da iletti.

ÇOK ÇALIŞMA SÖZÜNÜ VERDİLER

Okullarının kapalı olması nedeniyle derslerini kaçırdıklarını ve Muhittin Böcek Önder’den tablet istediklerini söyleyen öğrenciler, taleplerinin kısa sürede yerine getirilmesi sevindirdi. Lider Muhittin Böcek’e teşekkür eden çocuklar, “Derslerimize çok iyi çalışacağız. Muhittin Başkanımızın tablet hediyesi ile eksiklerimizi tamamlayıp büyük yerlere ulaşmaya çalışacağız” dedi.

VELİLERDEN TEŞEKKÜRLER

Çocuklarının isteklerini kırmayarak tablet gönderen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür eden veliler, “Antalya Büyükşehir Belediyesi Nurdağı’nda koordinasyon merkezi kurdu. Bize her konuda yardımcı olur. Çocuklarımızın mutluluğu ve eğitimi için her türlü desteği sağlıyorlar. İlk günden beri bizimleler. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i burada gördük, tablet talebimizi söyledik. Hiç tereddüt etmedi, tabletleri gönderdi” dedi.
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu